Gabinety Specjalistyczne "Pro Femina"
zdjecie0.jpg.jpgzdjecie1.jpg.jpgzdjecie2.jpg.jpgzdjecie3.jpg.jpgzdjecie4.jpg.jpgzdjecie5.jpg.jpgzdjecie6.jpg.jpg
ZDROWIE
MACIERZYŃSTWO
URODA

ODMŁADZANIE OKOLICY OCZU


Oczy są zwierciadłem duszy, a spojrzenie może nadać twarzy pięknego wyrazu. Niestety skóra wokół oczu jest wyjątkowo delikatna i cienka. Zredukowana jest też grubość tkanki podskórnej, przez co uwidaczniają się naczynia krwionośne. Przemęczenie, przepracowanie, stres, nieregularny tryb życia, a także czynniki genetyczne powodują występowanie sińców i cieni pod oczami. Proces starzenia się prowadzi do zaniku tkanki podskórnej i utraty elastyczności skóry właściwej, co powoduje ubytki w okolicy dolnej powieki nazywane dołami pod oczami. Skóra tej okolicy staje się wiotka i pozbawiona blasku. Twarz wygląda wówczas na zmęczoną i starszą, a spojrzenie jest przygaszone.

Preparaty poprawiające kondycję skóry okolicy oczu:

• Teosyal REDENSITY I - zawiera nieusieciowany kwas hialuronowy oraz kompleks odnawiający skórę, które powodują głębokie nawilżenie oraz przywracają gęstość skórze właściwej. Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując minimum 3 zabiegi w odstępach dwóch do trzech tygodni. Cykle zabiegów należy powtarzać.

• Teosyal REDENSITY II - to rewolucyjny produkt 3 w 1. Zawiera optymalne stężenie delikatnie usieciowanego kwasu hialuronowego, lidokainę oraz kompleks odnawiający skórę. Jest unikalnym żelem specjalnie opracowanym do wykonywania zabiegów delikatnej strefy wokół oczu, dzięki czemu minimalizuje ryzyko powstania obrzęków. Wiskoelastyczność żelu Redensity jest tak dobrana aby „otulić” obszar wokół oczu zapewniając naturalną korekcję. Wypełnienie zagłębienia pod oczami odmładza i odświeża spojrzenie.

• Toksyna botulinowa- służy do zredukowania zmarszczek mimicznych wokół oczu.

• Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym.

Cennik

  • Teosyal Redensity I- 1 ml                  500 zł
  • Teosyal Redensity II                         800 zł

 
Napisz do nas
Newsletter
Lokalizacja
Kontakt

tel. 662 065 330
info@profemina.lubin.pl
ul. Jana Pawła II 92
59-300 Lubin
Odwiedź nas na Facebook
Instagram


CDT Medicus