Gabinety Specjalistyczne "Pro Femina"
zdjecie0.jpg.jpgzdjecie1.jpg.jpgzdjecie2.jpg.jpgzdjecie3.jpg.jpgzdjecie4.jpg.jpgzdjecie5.jpg.jpgzdjecie6.jpg.jpg
ZDROWIE
MACIERZYŃSTWO
URODA

NICI PDO


Nici PDO są najnowszą z technik odmładzających. PDO (polidioksanon) jest silnym, syntetycznym włóknem, obojętnym dla tkanek, bez właściwości antygennych, który po pewnym czasie rozpuszcza się w tkance. Nici tego typu są od lat znane w medycynie i powszechnie stosowane w chirurgii. Całkowity czas rozpuszczania nici wynosi 180 - 210 dni. Koncepcja zabiegu polega na wprowadzeniu pod skórę rozpuszczalnych nici PDO. Nić PDO umieszczona jest na sterylnej bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzamy ją w określone okolice skóry twarzy. Nici te stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, zmarszczki znikają, owal twarzy podnosi się, pory ulegają zwężeniu, wzmocnieniu ulegają opadające tkanki, następuje lifting skóry.

Aplikacja nici jest praktycznie bezinwazyjna. Pierwsze efekty są widoczne po 2 - 3 tygodniach, a znacząca poprawa występuje po 2 - 3 miesiącach kiedy to zaczyna być indukowana produkcja nowego kolagenu.
Zabieg nie pozostawia żadnych blizn ani nacięć, a technika wprowadzania nici opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry.


 
Napisz do nas
Newsletter
Lokalizacja
Kontakt

tel. 76 749 77 77
kom. 662 065 330
info@profemina.lubin.pl
ul. Jana Pawła II 92
59-300 Lubin
Odwiedź nas na facebook


CDT Medicus

MediRaty